Allomedin

analogları

Tüpler, 4 g ve 10 g Tam hiçbir analoglar. mücadelede durumunda herpes , kullanabileceğiniz antiviraller ve immünomodülatörler onlar etki mekanizması açısından farklılık rağmen.

fiyat

, 403 р. Ortalama fiyat * Online, 403 s.

Nereden alınır:

kullanma talimatları

Allomedin - Doğal alloferon kalitesi yenilikçi çözümler güçlendirdi hangi kökten yeni antiviral ilaç.

tanıklık

tuba 10 gr hurma Bu jel, deri ve enflamasyon ve istenmeyen neoplazmlar tahrik virüslerin çok sayıda mukus zarlarını korumaktadır.

Allomedinom herpes ve (ne olursa olsun imha yerin) Human Papilloma Virüs enfeksiyonu, genital siğiller, siğil ve molluskum çıkışını bulaşıcı davranın.

uçuk kaybolur, şişme, kaşıntı ve yanma ile birlikte: Derin yaymak için zaman yoktu eğer jel hızla sağlıklı görünümlü cilde herpes iade edebilir. Biz erken bir aşamada herpes ele geçirmek için başarısız Ama eğer, tedavi yaklaşık bir hafta sürer.

Dozlama ve Yönetim

Allomedinom bölümleri hasta yağlanan: o anında korunması ve deri ve mukoza zarının bütünlüğünü yeniden emilir. Tedavi süresi hastalığın karmaşıklığına bağlıdır:

  • herpetik jel hafif formları en fazla 2 ardışık gün boyunca 1-3 günde bir kez uygulanır;
  • Herpes maddenin ciddi manifestasyonlan için 5-7 gün boyunca 1-3 günde bir kez uygulanır;
  • HPV enfeksiyonu ilaç günde 1-2 kez kullanın ve tabii süresi doktoru belirler iken.

Herpes tedavisi alma, hesaba, yerleşim açısından gerçekleşmelidir: (dudaklarda) labial içinde genital 2-3 gün etkilemektedir - iki kez. cilt ve mukoza tam rejenerasyon bu durumda biraz daha uzun sürebilir, kullanım allomedina devam ediyor.

Nizhpharm uçuk döküntü görünümü için önkoşul yoksa (soğuk, stres, uzun süre güneşe maruz kalma, güzellik uzmanı bir ziyaret, alkol kullanımı), sen önleyici önlemlere başvurmak olabilir: burun, dudaklar ve epidermis diğer bölgelerinde kanatlarında allomedin uygulayın.

Diğer viral hastalıklar, aplike jel oluşur:

  • Günde iki kez 3 hafta boyunca - papillom, genital siğiller ve siğillere;
  • Molluscum kontagiyozum ceplerinde bir ila iki hafta boyunca günde iki kez.

Eğer bir operasyon planlıyorsanız, uygulamalar biraz daha farklı bir şema için yapmak: birikmesini kaldırmak için - çıkarıldıktan sonra 3 ila 5 gün süreyle 2 kez bir gün - 5 ila 7 gün arasında 2 kez bir gün. cilt doğal görünümlü almaz iken, allomedina uygulayarak bitmiyor.

Kontrendikasyonlar

Bireysel intoleransı jel bileşenler. İkinci tedavi etmek Çocukların bir çocuk doktoru tavsiyesi üzerine olabilir.

Gebelik ve emzirme

İlacın kullanımından önce Hamile emzikli hasta bir doktora danışmalısınız.

aşırı doz

tıbbi pratikte bu tür vakalar henüz sabit değildir.

yan etkiler

esas olarak, döküntü, şiddetli kaşıntı ile birlikte: Bu nadir alerjik reaksiyonlar bulunmaktadır.

Bileşim ve farmakokinetik

jel kıvamı Su, alantoin, sodyum hidroksit, fenoksietanol, etilhekzilgliserin ve Carbopol: Allomedin peptid allostatin ve hali hazırda kozmetik ve ilaç uygulanan bileşenlerin sayısını dayanır.

Virüsün "yaymak" engelleme, o bir savunma reaksiyonu bir başlangıç yapmasını sağlar, bundan sonra dermis hücrelerini, etkilenen tanıma allostatin için görevi yüklenmiştir. "Istilacıları" yok etmek ve epitel rejenerasyon sürecini başlatmak için - peptid sağlıklı hücrelere, görevini zarar vermez.

depolama koşulları

Entegre orijinal ambalajı hidrojel mağaza en fazla 2 yıldır. 8 ° C + 2 ° C Depolama sıcaklığı kurumasını önler 30 gün - paketi açtıktan sonra, jel, 14 gün, en fazla içinde kullanılmalıdır.

salma Formu

Allomedin yumuşak dozaj formlarına karşılık gelir: Belirli bir kokusu olan, renksiz bir hidrojel. plastik bir şişe (4 g), bir boru (10 g) içerisinde üretilmiştir.

üretici

Alman firması Stada Arzneimittel

notlar

Nizhpharm Hidrojel kolayca deri üzerinde giysi ve işaretleri leke bırakmayan, enfekte olmuş alan uygulanır.

Jel döküntü güçlendirilmesi neden ise, o zaman, bir viral enfeksiyonda vücut saklandı ve bağışıklık kırıldı. Ve immünolog tedavisi için ciddi nedenidir.

yorumlar

(Yorumlarda görüşlerinizi giriniz)

Allomedin, yeterli uzunlukta için, en kısa sürede yaklaşan herpes ilk sinyallerini hissetmek gibidir: yanma ve seğirmesi. Bu jel benim ev kitinden gitmez - onu ve dudaklarını smear. Herpes tüm görkemi bir günde tezahür zamanı yoktur ve yok oldu. dudaklarda Soğuk okuldan, ancak ilk gerçekten etkili ilaç allomedin muzdarip. O herpes ile baş edebiliyor. Irina, Magnitogorsk

Soğuk dudaklar yılda birkaç kez açılır. Allomedin eczane önerilir. Şimdi Herpes çok daha az görünür: yaklaşık yılda bir kez. Benim kişisel tavsiyem - Eğer enfeksiyon ilk belirtileri fark en kısa sürede jele, her iki saatte bir uygulamaya başlar. Bazı anti-inflamatuar ilaçlar eklemek için zarar vermez. Sonra sadece tüm çok hızlı bir şekilde sonuçları olmadan gider ve. buzdolabında saklayın - her zaman el altında ve paketleme kullanışlı, kompakt. Oleg, Kaliningrad
[/ Su_quote]

Allomedin bugün aldım ve hemen çalıştı. Bu benim herpes tedavisi için çalıştığınız şeyi tüm en iyisidir. Dürüst olmak gerekirse, ben zaten tüm ilaç işe yaramaz olduğunu kabul etmişlerdir. Ben kararını standı: bu bir mucize merhem olduğunu! Herpes sadece dudağını taşıdı, ancak deri üstünde - Bir jel ödenen ve beş dakika sonra dırdırcı ağrısı olan korkunç bir kaşıntı oldu. Yeni kabarcıklar şişirmek için durdurdu ve eski çabucak şişmiş ve kabuk sürükledi. Diğer merhem üzerinde böyle bir etki değildir önce, üçüncü gün oldu. Sadece onlar ve herpes kaydeder ifade ederek, bana bu jel tavsiye arkadaşlarıma teşekkürler. Anastasia, Vologda

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

1 comment

  • Natalia:

    Allomedin geçenlerde keşfetti. Suratı şişmiş olurken düğün uçuk var İki gün önce rekor sürede hiç yardım etmedi araçlarının bildiğim çünkü, ben bir mucize merhem için tüm interneti shoveled. Ben hemen 15 dakika sonra, lekeli kademeli sonra ağrı ve kızarıklığa geçti ve oldu, her şey, eve geldi. Soğuk sadece tüm görkemiyle çiçeklenmeye zaman yoktu! düğün gününde bile makyaj sanatçısı yoktu yıkanmış, hiçbir belirtisi de fark değildi. Şimdi tüm danışmanlık ve tavsiye, bu Supergirl her zaman el altında tutun. O kadar kurtarma vardır etkili çareler vardır güzel.

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.