Analoglar Suprastin

İlaçlı raflar İlaç bizimle çok popülerdir ve bunun nedenleri vardır - iyi bir etki, zaman açısından test edilmiş ve aynı zamanda oldukça güvenlidir (küçük çocuklar için bile reçete edilir). Onun için değerli bir yedek var mı?

Suprastinin ana aktif maddesi kloropiramin'dir .

Enjeksiyon için bir çözüme ihtiyacınız varsa, o zaman genellikle "orijinal" in altında bir fiyata "Kloropiramin" markası altında eczanelerde bulunabilir.

Diğer üreticilerin tabletleri "Kloropiramin", sık olmamakla birlikte satılmaktadır. Yazım sırasında, eczanelerin sadece% 25'i kendi aralarında böyle bir ürüne sahipti. Ve maliyeti iki kat daha düşük Suprastin. Daha fazla analog yok.

Düşük fiyatın iyi kalite anlamına gelmediğini unutmayın. Büyük üreticiler, bir kural olarak, itibarlarını önemser ve daha yüksek fiyata da olsa, garantili yüksek kaliteli ürünler üretir.

Benzer eylem tabletleri çok sayıda var - antihistaminikler, burada yaklaşık fiyatlar ile bir liste *:

isim Tahmini fiyat Hangi yaştan izin verilir?
diazolin 78 r. 3 yaşından itibaren
Klaritin 165 r. 2 yıldan beri
loratadin 64 r. 2 yıldan beri
Tavegil® 134 r. 6 yaşından beri
Tsetrin 166 r. 6 yaşından beri

Tabletler kontrendikasyonlarda ve yan ürünlerde farklılık gösterebilir. Değiştirmeyi seçmeden önce talimatları okuyun!

Ve hatırlayın ki analog - "aynı kalitede" anlamına gelmez .

Ayrıca diğer antihistaminikler bakınız.

* - izleme sırasında birkaç satıcı arasında ortalama fiyat halka arz değildir.

İlaç hakkında geri bildiriminizi bırakın.

E-postanız yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir *
Yorum, denetlendikten sonra sayfada görünecektir.