Lamisil uno

İlacın diğer formları: krem ve merhem , tablet , sprey .

analogları

10008666 Tam analog yok. Mantar tedavisi için diğer ilaçlar .

fiyat

: 916 р Ortalama fiyat çevrimiçi * : 916 r

Nereden alınır?

Kullanım talimatları

202324f26a8774fb050bcb3ddd7a8a28

tanıklık

Dozaj ve uygulama

 1. İlaç bir kez uygulanır. Semptomlar birinde mevcut olsa bile, her iki ayağa uygulayın.
 2. Ayaklar sabunla iyice yıkanmalı ve iyice kurulayınız.
 3. Ayak parmaklarının tüm yüzeyi, tabanı ve ayağın kenarları tedavi edilmelidir. Ovalamaya gerek yok.
 4. Tedavi edilecek yüzeyin tamamını kaplamak için yeterli miktarda merhem kullanın, genellikle 1 tüp 1 uygulamada tamamen harcanır.
 5. Ardından ayaklarınızı 1-2 dakika kurumaya bırakın.
 6. 24 saat sonra ayaklarınızı yıkayabilirsiniz.

Lamisil Uno, etken maddenin 72 saat içinde stratum corneum içine nüfuz edeceği ince, göze çarpmayan bir film oluşturur. Klinik çalışmalara göre, uygulamadan 1 saat sonra, uygulanan maddenin% 17'si stratum korneumda bulunur. 13 gün sonra, stratum corneumda, dermatofit mantarlarını baskılamak için gerekli konsantrasyonda terbinafin hala mevcuttur.

Kontrendikasyonlar

 • ilaca aşırı duyarlılık.

Dikkatli olun: karaciğer hastalıkları, böbrekler, neoplazmlar, alkolizm, endokrinolojik hastalıklar.

Çocuklarda klinik deneyim eksikliği vardır, bu nedenle 15 yaşındayken ilaç kontrendikedir.

Hamile ve emziren anneler terbinafin bazlı ilaçlar için kontrendikedirler , doktorunuza danışınız.

Yan etkileri

lami_2 Çok nadiren (her 10,000 hasta için 1'den az vaka): alerjik reaksiyonlar, kızarıklık, kızarıklık, kaşıntı.

Nadiren (100 hasta başına 1'den az vaka) - kuruluk, yanma, cildin tahrişi.

Kompozisyon ve farmakinetik

Şeffaf viskoz madde, kuvvetli bir etil alkol kokusu ile hafif sarımsı bir renk tonu ile olabilir.

Malzemeler: Terbinafin hidroklorür (% 1), akrilik asit ve oktilakrilamid (Dermacryl 79), orta zincirli trigliseritler, hiproloz, etanol kopolimeri.

Fungisidal geniş spektrumlu ilaç. Mantarların metabolizmasını bozarak ölümlerine sebep olur. Bir kişinin metabolizması etkilemez. Tüm dermatofitler, maya, küf ve bazı dimorfik mantarlara karşı aktiftir. Mayadan Candida'ya iyi etki.

diğer

Doktor reçetesi olmadan satılır. Raf ömrü 30 dereceye kadar olan sıcaklıklarda 3 yıldır.

yorumlar

(Görüşlerinizi yorumlarınızda bırakın)

Herkes sağlıklı bacaklar ister ama iki hafta boyunca kremayla bulaşmak çok zahmetlidir, bu yüzden insanlar muhtemelen daha basit yollar ararlar. Firma ya da ürünün kendisi hakkında kötü bir şey söylemek istemiyorum, filmin kompozisyonuna göre karar vermek aslında bir süre bekleyecektir ve terbinafin cilde nüfuz edecektir. Ancak bu ilaca ilişkin araştırma yayınlanmamış ve ayrıca bağımsız olarak bulunamamıştır. Hasta incelemeleri birbirinden farklıdır. Genel olarak, risk almamayı ve normal merhem kullanmamayı tavsiye ederim. Uzman Marina Ivanova'nın yorumu

Her şey iyi çalışıyor, birkaç gün arayla işlemek için 2 kez bir tüp yeterli ve her şey gitti. Nina Sergeevna

Dermatofitler genellikle 2-4 hafta süreyle tedavi edilir, bu nedenle madde 13 gün sürse bile, relaps olasılığı yüksektir. Anonim yazar

* - İzleme sırasında birkaç satıcı arasındaki ortalama değer halka arz değildir.

10 yorum

 • Oleg Alexandrovich :

  Bir kelimede - para için boşanma. İki ayda iki kez ardışık kullanımdan sonra (ilk kez başvurunun yeterliliğinden şüphe duydum), sadece boşandığımı fark ettim. Belki ilaç ve belirli bir mantar türü üzerinde hareket eder, ama hepsi ve bir kullanım için, reklamı olarak değil. Evet ve bol miktarda yan etki var. İnsanlar! Güzel ambalaj ve "ikna edici" reklamlara inanmayın, bir uzmana gidin. Sağlığınızı riske atmayın.

 • Tatyana Olegovna :

  Ayakları üzerinde bir mantar işkence yaptı ve Lamisil Uno sadece reklam vermeye başladı, denemeye karar verdi. Bir kere kullandım ve gerçekten her şey gitti! Beş yıl boyunca hiçbir tezahür yoktu. Şimdi tekrar, bu mantarı aldığım bir yere, ve bende aynı ilacı alacağım. Son derece tavsiye ederim!

  • Evgenia :

   Saçmalık! Beş yıl önce o bile ilan edilmedi!

   • Lena :

    Bu onun olmadığı anlamına gelmez.
    Şehrimizde dükkan 4 yıl çalıştı ve ancak “yeni bir dükkan var” diye reklam vermeye başladılar.

  • T.Toma :

   Evet, gitmedi, fakat bir süredir mantarın semptomları, bazı vakalar hariç, ilk aşamada tamamen kürlenemedikleri kadar bulaşıcıydı.Bir enfeksiyondan kaçınmak için sürekli önleme ve bu enfeksiyonu yakalamış olanlara ihtiyaç var. Daha sonra tedavinin yardımıyla mantarın ağırlaştırılmasına izin verilmemeli ve daha derin kökler almamalı, en tatsız olan şey ise, eğer bir kişi varsa, kronik hastalıkları ağırlaştırır ve yeni olanlara, yani iğrenç - bu kadar iğrenç olana katkıda bulunur. . Ailemde mantar yoktu ve şu anda böyle bir bilgi yoktu, bu yara hakkında, insanlar bunu ciddi, kötü tedavi edilebilen bir hastalık olarak algılamıyorlardı, annem bunu biliyorsa benim dişlerimi fırçalamak nasıl olurdu? ama maalesef, mantarı aldığını fark ettiğimde, zaten çoktan geçmiştir, hastalık zaten gelişmiştir ve bitmeyen tedavi başlamıştır, şimdi her şey normaldir, ama profilaksiyi durdurursam, bir süre sonra hissedeceğim ve aynı şeyi göreceğim. belirtiler, ve çok, çok mantar gibi enfekte insanlar var çok yazık ki. , Artık gerekli olduğunu çocuklarının ayaklarını tutun ve kişisel hijyene bacaklarını öğretirler.

 • Tamara :

  Benzer bir ilaç terbinafin (krem), yani. lamo Uno olarak aynı aktif madde, fiyatı 7-8 kat daha azdır, 1-2 hafta kullanın, ki bu da inatçı mantarla mücadelede daha güvenlidir.

 • Marina :

  Harika ilaç. Sadece talimatları izlemeniz ve hatta yeni bir enfeksiyon olmaması için ayakkabıları püskürtmeniz yeterlidir.

 • Tatyana Vladimirovna :

  Terbinafin bir iç analogdur. Yüz ruble.

 • Ninel :

  Denenmiş ve test edilmiş eski araçları kullanmak daha iyidir. Koca ordudan acı çekiyor. Lamisin-uno'yu denedik. 5 hafta geçti, sonbahar geldi ve kocamın yine mantardan bir şeyler satın alması gerekiyor. Muhtemelen terbinafin al. Bir kez daha, sadece reklamlarda bu kadar kolay ve basit bir şey olduğuna ikna olduk.

İlaç hakkında geri bildiriminizi bırakın.

E-postanız yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir *
Yorum, denetlendikten sonra sayfada görünecektir.