Pamukçuk'u evde tedavi ediyoruz (erkekler için)

Bitkisel ilaç

Bitkisel ilaçlarla erkeklerde pamukçuk nasıl tedavi edilir? Erkeklerdeki pamukçuk için etkili bir bitkisel ilaç, farmasötik papatya, karanfil, kızamık, nergis gibi bitkilerden oluşan bir koleksiyondur. Dış genitallerin tedavi edildiği, bitkisel uygulamaların ve banyoların yapıldığı et suyu ve infüzyon yapmak için kullanılır. Papatya bitki çayı içeri girerken faydalıdır, çünkü bu şifalı bitki antifungal ve anti-enflamatuar etkiye sahiptir.

Her zaman olduğu gibi, halk ilaçlarının sadece geleneksel tıbbın bir ilavesi olabileceğini hatırlatırız. Doktorunuza danıştığınızdan emin olun!

Halk tıbbı

Jack'i üzme, doktoruna bak. Geleneksel tıbbın savunucuları için bilgi: şifacılar tarafından sunulan infüzyonlar ve soğurucular, sadece iltihabı rahatlatabilir. Antifungal etkisi ve hatta inguinal mantarları yok etme yeteneği Candida'nın herhangi bir bitkisi yoktur. Bu nedenle, eğer popüler tedaviye başvurursanız, ilacı alarak ilacı birleştirdiğinizden emin olun ya da önleyici tedbir olarak şifacı reçetelerini kullanın.

  1. Papatya ve calendula et suyu. 2 yemek kaşığı. Hammadde 0.5 litre ile kombine edilir. kaynar su, 40 dakika ısrar ve günde 2-3 kez hijyenik prosedürler için bir kaynatma kullanın.
  2. Soda çözeltisi. 1 l'de. su 1 çay kaşığı alınır. Soda. Elde edilen% 2'lik çözelti, etkilenen genital kandidiyazı yıkar.
  3. Bağışıklık sistemini yükseltmek ve mantar enfeksiyonunun yayılmasını durdurmak anlamına gelir: 10 st.l. Limon suyu, 5 yemek kaşığı. bal ve soğan suyu. İlaçları yemeklerden önce günde üç kez alın.
  4. Okaliptüs infüzyonu, kompresler için kullanılır, yarım saat boyunca infüze edilir (3 çorba kaşığı hammadde 3 çorba kaşığı kaynar su dökülür).
  5. Çay ağacı yağı günde iki kez glansa uygulanır.
  6. Hemlock tentür, arı sütü, Rhodiola Rosea özü, Apilak şifacılar bağışıklığı geliştirmek için tavsiye edilir.

Eczane ilaçları

Herhangi bir nedenle bir doktora gidemezseniz, en etkili tedavinin herhangi bir eczanede satılan özel ilaçlarla olduğunu unutmayın. Özellikle, merhemler ve kremler en çok tercih edilir. Alternatif tıp yerine bunları seçmenizi şiddetle tavsiye ederiz .

Diyet, önleyici tedbirler ve diğer yöntemleri unutmayınız .

Yorum ekle

E-postanız yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir *
Yorum, denetlendikten sonra sayfada görünecektir.