Kozmetikte solosiller

kozmetolojinin kişileştirilmesi Kadınların günlük güzelliklerini koruma mücadelesi, yüzünün derisinde ortaya çıkan kusur ve eksikliklerden kurtulur. Cildi kısa sürede yenileyen, kadifemsi ve gergin hale getiren az sayıdaki üründen biri de Solcoseril'dir.

Doğrudan incelemelere git

İlaç, yararlı amino asitler, biyolojik uyarıcılar ve hücresel düzeyde etki eden eser elementlerden oluşur. Aracın popülaritesi, kullanımının olumlu etkisinin, ilk seanstan sonra zaten gözlemlenebildiği gerçeğiyle açıklanmaktadır.

hedefleri

Güzellik uzmanları , aşağıdaki amaçlara ulaşmak için Solcoseryl kullanıyor:

 1. Cilt tonu ve mimik kıvrımların oluşumu ile cildi geri yüklemek.
 2. Sivilce ve sivilce akıntısından kurtulmak için.
 3. Güneş ışığı da dahil olmak üzere atmosferik faktörlere maruz kaldıktan sonra cildi geri yüklemek için.
 4. Derideki iltihap ve semptomları gidermek için.
 5. Çok küçük kırışıklıkların varlığında, özellikle küçük.
 6. Kuru mısırların tedavisi için, ellerin, ayakların ve dirseklerin sertleştirilmiş cildine dikkat edin.
 7. Turgoru geliştirmek için.

Cildi nasıl etkiler?

yüz bakımı Solcoseryl'in farmakolojik etkisinin temeli, hücre içi metabolik süreçlerin seyri üzerindeki etkisidir, bunun sonucu:

 1. Hücre oksijen doygunluğunun aktivasyonu.
 2. Kollajen sentezinin yoğunluğunu arttırmak.
 3. Onarım ve rejeneratif süreçlerin aktivasyonu.
 4. Hücre zarından artan glukoz taşınması.
 5. ATP oluşumunun büyümesi ve oksijen glikolizinin payındaki artış.
 6. Yağ peroksidasyonunu engelleme.
 7. K + / Na + ATPase aktivitesinin azaltılması.
 8. Nitrik oksit oluşumunu engelleyin.
 9. Kan viskozitesini düşürmek.
 10. Serbest radikallere karşı artan koruma.

yüzünde krem ​​uygulamak Doğrudan deri üzerinde, Solcoseryl etkisi aşağıdaki gibi görünür:

 1. Hasarlı dokuların rejenerasyonu.
 2. Cildin oksijen ile aktif olarak emilmesi.
 3. Artan metabolizma ve ciltte artan kollajen sentezi.
 4. Kan dolaşımını arttırmak.

Sonuç olarak, cilt daha elastik, esnek ve genç olur, mikro çatlaklardan ve kırışıklıklardan kurtulur ve net konturlar elde edilir.

Nasıl başvurulur

Solcoseryl, ilaçları ifade eder, kullanımı, kullanım talimatlarına ve aşağıdaki kurallara sıkı sıkıya uyulmalıdır.

 1. İlacı uygulamadan önce, özellikle Dimexide ile kombinasyon halinde, ilaca ilacın alerjik reaksiyonunun varlığı için bir test yapılır. Bunu yapmak için, merhem dirseğin kıvrımına uygulayın ve kızarıklık, yanma veya başka alerji belirtileri olmasını bekleyin. Bu olmazsa Solcoseryl, cildin herhangi bir yerinde uygulanabilir.
 2. Gözenekler büyütüldüğünde sıcak bir banyo (buharlanmış yüz ile) aldıktan sonra Solcoseryl ile maske uygulanır. İlaç derinin içine nüfuz eder ve maksimum terapötik etkisi.
 3. Kullanmadan önce yüzün derisi temizlenmelidir.
 4. Sık kullanılan bir maske şeklinde kullanmak için merhem. Jel de kullanılabilir, ancak seanstan sonra gözle görülür bir sıkışma hissine neden olabilir. Su maskesinde seyreltilmiş tabletlerin kullanımı etkisizdir, çünkü yararlı özelliklerin çoğu kaybolur.
 5. Kompozisyonun yüzün derisi üzerindeki süresi - yaklaşık bir saat sonra, sonrasında ıslak bir bezle alınması gerekir.
 6. Maskeyi çıkardıktan sonra, cilt bir nemlendirici ile tedavi edilir.

Kremi uyguladıktan sonra, 20-25 dakikada yıkamaksızın fazlalığı temizleyin. İlk uygulandığında, göz çevresindeki cilt üzerinde maske uygulamaktan kaçının. İlacın uygulanan tabakası 1 mm'yi geçmemelidir.

yorumlar

Yorumlarınızda yorumlarınızı bırakmayı unutmayın!

İnternette Solkoseril hakkında çok fazla bilgi okuduktan sonra, anti-kırışıklık tedavisi yapmak için eczanede bir tüp merhemi satın aldım. Dimexide içeren tarife göre bir maske koymaya karar verdim. Bir ay boyunca haftada 2 kez uygulanır. Kırışıklıkların azaltılmasını bekledim, ama aynı zamanda gözeneklerde bir azalma oldu. Sonuç olarak, kırışıklıklar, maskelerden sonra 2 haftadan daha uzun bir süre geçtikçe belirgin bir şekilde azaldı ve sonuç sabit şekilde tutuldu. Ayrıca, araç akne lekeleri ile iyi bir şekilde başa çıktı. Marina, Krasnoyarsk

Kışın, deterjan ve su ile sürekli temas ettikten sonra, ellerin cildi soyulmaya başladı. Bunun değeri, eldeki ve kuru olandan önce cilt gibi ihanet etmedi. Ama pedlerde, bazen bled olan ağrılı çatlaklar ortaya çıkmaya başladı. Bir dermatolog, vitaminleri ve merhem Solcoseryl'i tavsiye etti. Parmaklarıma ve ellerime dışarıdan koyduğum bir maskenin yardımıyla uygularım. Hafta boyunca, yaralar iyileşti, iz bırakmadı ve ellerin cildinde elastikiyet ve sağlıklı bir renk elde edildi. Natalia, Yaroslavl

Uzun zamandır yüzümle denemeler yapmaya çalışıyorum: Actovegin, kollajen, askorbik asit ve diğer vitaminler ile maskeleri denedim. Dermatolog Solcoseryl'e Dimexidum ile tavsiyede bulundu. Maske kırışıklıkları gerçekten temizler, ancak sadece sığ olanları. İki hafta boyunca dört seanstan sonra, yüz daha taze ve daha iyi görünebilir hale geldi. Etki oldukça ılımlı olmasına rağmen, daha önce denediğim her şeye kıyasla daha iyi. Inna, Boguchar

Yaklaşık 26 yaşında, 19 yaşından beri düzenli olarak cilt problemleri yaşıyorum. Yani - her şeye duyarlıdır: musluk suyu, hava durumu ve diğer birçok uyaran. Bir dermatolog tarafından reçete birçok ilaç krem ​​denedim, ancak sadece mineral su ile yıkamak biraz yardımcı oldu. Böylece sıra geldi ve Solkoserila. Tahriş gitmeye başladığında çok şaşırdım ve 4. günde tamamen geçti. Ama kullanımın sona ermesinden sonra, her şey yerine geri dönmeye başladı. Endokrinolog hariç, şimdiden tüm doktorlardı, şimdi Solkoseril ile birlikte Elena'ya gidiyorum , Novorossiysk

Yorum ekle

E-postanız yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir *
Yorum, denetlendikten sonra sayfada görünecektir.