Erkekler için pamukçuk tabletleri

tabletler Hastalığın sistemik tedavisi, sadece bir doktor tarafından reçete edildiği gibi tabletli ilaçların yardımıyla gerçekleştirilir. Erkeklerde pamukçuk için haplar:

Tedavi süresi ve dozaj, hastalığın şiddetine bağlı olarak doktor tarafından seçilir.

Flukonazolün terapötik etkisi, mantarların yeniden üretimi için gerekli olan belirli enzimlerin tahrip edilmesiyle ilişkilidir. İlaç kanda dolaşır ve krem ​​veya merhem yok edemeyen mantar hücrelerini yok eder.

Flukonazol genellikle günde bir kez 150 mg miktarında oral yoldan alınır. İlacın ticari isimleri “Medoflucon”, “ Diflucan ”, “Forkan”, “ Flucostatdır .

Diğer farmasötik gruplardan gelen antifungal ajanlar, insan bağırsağında zayıf bir şekilde absorbe olduklarından, daha zayıf bir terapötik etkiye sahiptir.

Herhangi bir mantar hastalığını sadece haplarla tedavi etmenin iyi bir fikir olmadığını unutmayın çünkü belirli bir toksisiteye sahipler ve etkinliği küçüktür.

Yerel ilaçlar kullanmak için çok daha iyi. Bir hap - sadece reçete.

Ayrıca, başka birçok yöntem var .

Oral uygulama için hazırlıklar:

isim harmanlama
Flukonazol ( Diflucan , Flucostat , Mycosyst) 150 mg. gün içinde
nistatin 1-2 tablet 2 hafta ara vermeden 3-4 kez
İtrakonazol (benzerleri: Irunin , Rumikoz ) 1 kapsül 6 gün

Patogenetik ve semptomatik tedavi

tabletler Kandidiyazis hastalarının etiyotropik tedavisine ek olarak, tedavinin normal bağırsak mikroflorasını düzeltdiği gösterilmiştir. Intestinal dysbiosis - şiddetli stres, zayıf beslenme, uzun süreli antibiyotikler, gıda zehirlenmesinden kaynaklanan pamukçuk için kışkırtıcı bir faktördür.

Sindirim bozuklukları ve disbakteriyoz için dışkı pozitif sonuçların varlığında, gastroenterolog prebiyotikler ve probiyotikler grubundan ilaçlar hazırlar - “RioFlora Immuno”, “Hilak Forte”, “Lactulose”, “Atsipol”.

Ek olarak, hastalara, bağışıklık sistemini ve ayrıca fizyoterapiyi güçlendirmek için reçete edilir.

Tedavi sırasında hastalar kişisel hijyen kurallarını kesinlikle gözetmek zorundadırlar - günlük iç çamaşırını değiştirmeli, cinsiyeti yok etmeli, serbest stildeki doğal kumaşlarda iç çamaşırı giymeli, duşta yıkanmalı ve sonra kuru cinsel organları silinmelidir.

Devamını okuyun: Kadınlar için pamuktan tabletler .

9 yorum

 • Sergey :

  Bölgede bir ürolog gibi bir doktorumuz yok. İnternette kendi kendine ilaca ek olarak hiçbir yolu yoktur. Oh, imparatorluğun eteklerinde gerçek durumdan ne kadar uzaktasınız. Absheron bölgesi, Krasnodar bölgesi.

  • Yönetici :

   Peki ya Ekim ayında KVD?

   Ve aşırı durumlarda, klinik kliniğini arayabilir ve kime gidileceğini sorabilirsiniz.

   Kandidiazis böylesine korkunç bir hastalık değil, üniversitede “pantolonunu silmeden” hiç doktor onunla başa çıkamazdı.

 • Andrei :

  Tüm bu tavsiyede bulunan doktorlar, aferin, en sonunda, en azından bu hastalığı bilen kişilerde biraz ölüm yaşanmış, 9 yıl boyunca profesörün mübarek hafızası hissedilmiştir.

 • Lizp :

  Hoşgeldin! Lütfen, lütfen bana çok şüphe duyuyorum, şüphe duyuyorum ... Enfeksiyonları test ettim ve pamukçuk gösterdim, Diflucan 150 1 kapsül ve 600 metre Lomexin reçete ettim. Bugün içtim ve bir mum koydum, doktordan kocamın ne içmesi gerektiğini sordum. Hiçbir şeyin yeterli olmayacağını söyledi.Bir pimafucin merhem yeterli olur, lütfen bildiğim kadarıyla, iki porterin tedavi edilmesi gerektiğini söyleyin, bana sadece bir merhem yeterli değil, bazı hapları içmemeniz durumunda bu enfeksiyonu nasıl öldürebileceğinizi düşünüyorsunuz? Başka bir şeye ihtiyacı var mı, değil mi? Korkarım tekrar tedavi olmak zorundayım ((((

  • Doc :

   karşılama

   Şey, hapları henüz sadece ihtiyaç duymayacaklar :)

   Bir erkeğin anatomisi pamukçuk gelişimine katkıda bulunmaz, bu nedenle erkekler bu hastalığa nadiren maruz kalırlar. Ama bir süre taşıyıcı olabilir.

   Yeterli antifungal merhem günde 2 kez, örneğin Clotrimazole, Ketoconazole, Candide, Pimafucin. Tedaviniz sırasında. Tam bir güven için birkaç gün sonra. Artı hijyen.

 • Egor :

  Merhaba !!!! Doktor bana bir merhem reçete etti. Onu bir buçuk yıldır kullanıyordum, sadece bir anda yok oluyor ve her şey yeniden ortaya çıkıyor, karımla uyuyamıyorum ve bundan kurtulamam! nasıl olunur ???????

  • Doc :

   karşılama

   Belki de flukonazol veya nistatin içmelisiniz, bunlar reçete, bir doktora danışın ve problemi tarif etsin.

 • gennadi :

  Z-olanlar. Kaşıntı ve birkaç kırmızı lekem var. Merhem olan Nystatin tekrar ortaya çıkıyor. Başka bir leke olabilir mi?

  • Doc :

   karşılama

   Lekeleri geçtikten sonra, her gün başka bir hafta yaymanız gerekir, kaçırmayın. Ayrıca kıyafet ve hijyeninizi değiştirin.

Yorum ekle

E-postanız yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir *
Yorum, denetlendikten sonra sayfada görünecektir.