Ultraviyole ayakkabı işleme cihazı Thimson

Thimson ultraviyole parlıyor Ayakkabıları neden dezenfekte etmeliyiz ?

Belki de herkes, sıradan bir koku ve ayakkabıların ve spreylerin sıradan kurumasıyla kurtulmak imkansız olan hoş olmayan bir kokuya aşinadır. Ve sadece koku varsa iyi olur, bu yüzden bacaklarda bir mantar da vardır - çok hoş olmayan bir fenomen ve ondan kurtulmak çok zordur. Ek olarak, nemden dolayı ayakkabı ürünleri (özellikle hakiki deriden) şekillerini yitirir, yırtılır, kullanılamaz hale gelir ve nemli bir ortamda aktif olarak üreyen bakteri ve mantarlar, malzemenin çürümesine katkıda bulunur.

Bacaklardaki mantar enfeksiyonlarının tedavisi ve önlenmesi için, ayakkabılardan hoş olmayan kokuların önlenmesi, içerideki zararlı mikroorganizmaların gelişmesini önlemek ve hizmet ömrünü uzatmak için düzenli olarak dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Bunun için halktan (potasyum permanganat çözeltisi, formalin, amonyak, sirke, hidrojen peroksit), yaygın olarak tanıtılan spreylerle ve ayakkabı ürünlerinin dezenfekte edilmesi ve kurutulması için elektrikli cihazlarla sonlanan çok sayıda ürün sunulmaktadır.

Cihazın çalışma prensibi

21 Thimson’un ayakkabılarının antifungal tedavisi için kullanılan cihaz çok basittir: elektrik kablosu ve fiş ile bağlanan iki çalışma elemanından oluşur. İş öğeleri, aparatın içine yerleştirilir, bu da kurutma ve antifungal tedavi gerektirir, bundan sonra cihaz elektrik şebekesine dahil edilir.

Ultraviyole radyasyon ve cihazdan çıkan ısı nedeniyle, mantar ve zararlı bakterilerin sporları ölür, ayakkabılar kurutulur, parmaklar rahat ve güvenli hale gelir. Timson ayakkabı işleme süresi: 6-12 saat, kurutma sıcaklığı: + 60 ... 70 ° C

Thimson, ayakkabıların güvenilir antibakteriyel ve antifungal korumasını sağlar ve aynı zamanda kurutma işlemini hiç bozmaz, çünkü kurutma işlemi dikkat çekicidir. Cihaz sadece ayakkabıların kalitesini korumakla kalmaz, aynı zamanda servis ömrünü de önemli ölçüde uzatır. Ultraviyole koku giderici bir etkiye sahiptir, içerisindeki hoş olmayan kokuyu giderir.

Ek olarak, cihaz çeşitli mikozların tedavisi için ve aynı zamanda mantar hastalıklarının ve ayak hijyeni nüksetmesinin önlenmesi için endikedir. Ayakkabının içindeki bir Thimson cihazı ile işlendikten 4-6 saat içinde tahrip edilen mantarların tahrip edildiği kanıtlanmıştır:

  • Candida albicans -% 100;
  • Trishophyton rubrum -% 99.67;
  • Trikofil mentaqrophytes -% 99.87.

Ve ilk 6-8 saat boyunca bakteri yok edilir:

  • Sallmonella enteritidis -% 64.7;
  • Klebsiella pheumoniae -% 85,2 oranında;
  • Eschericha coli -% 68.4;
  • Staphylococcus aureus -% 83.3 oranında.

Aynı zamanda, Rusya Federasyonu'nun önde gelen araştırma enstitülerinin mikolojik / bakteriyolojik laboratuvarlarının araştırmasıyla kanıtlandığı gibi, ayakkabıların işlenmesi için kullanılan cihaz, insanlar için kesinlikle güvenlidir.

Fiyatlara genel bakış, nereden alınır?

Thimson ayakkabıları için eczane zinciri boyunca ultraviyole antifungal kurutma, yanı sıra büyük ayakkabı mağazaları ve hipermarketler satılmaktadır. Ayrıca çevrimiçi olarak da sipariş edilebilir. Cihaz fiyatları 800 - 1 100 ruble arasında değişmektedir.

yorumlar

Uzun zamandır ayakkabı için özel bir kurutucu almak istedim - erken ilkbaharda, sonbaharda ve kış aylarında, ham ayakkabı sorunu benim için çok alakalı. Tüm ayakkabılar akünün yakınında kurutulmayabilir, deriden sonra iyi görünmesi pek mümkün değildir ve uzun süre giyilebilir. Üstelik, iç kısımdan bataryayı kurutmak zordur. Gazeteleri botlara sokmaya çalıştım ama bu yöntem etkisiz. Bu yüzden üç yıl önce “Lenta” da bir Thimson kurutucu gördüğümde, uzun zamandır düşünmedim. Hala kullanıyorum! Bu şey çok kullanışlı ve kullanışlı olacak şekilde ortaya çıktı: geceyi açıp sabahları kuru ayakkabılar giyin ve ayrıca içeride ısındın. Ambalaj, kurutucunun mantarları ve bakterileri öldürdüğünü söylüyor - nasıl kontrol edeceğimi bilmiyorum, benim için en önemli şey ayakkabıların kuru olması ve hoş olmayan bir koku olmaması. Anna, Kazan

4f99aefe50fda9585b9335141263268f

Bu kurutucuyu tırnak mantarımı tedavi eden bir mikolog tarafından almam tavsiye edildi. Ve üzgün değil! Cihaz, ayakkabıları iyice dezenfekte eder, düzenli olarak yapılması gereken kokulu sirke ile prosedürler artık gerekli değildir, ultraviyole mantarla iyi bir şekilde başa çıkmıştır! İşten sonra gece için ayakkabılarımı bırakıyorum, kurutucuyu açın, sabahları sıcak ayakkabı giyiyorum. Spor aktivitelerinden sonra daima kuru ayakkabılar. Kayak botlarınızı Timson kayakıyla kurutmak özellikle uygundur - bunun için 2 gün gerekliydi! Kurutucu, erkek ve kadın ayakkabıları için uygundur, ancak çocuklar için küçük, özel bir boyut satın almanız gerekir. Özellikle sevdiğim şey, kurutucunun pahalı ayakkabılara zarar vermemesi. Cilt deforme olmaz, pilden olduğu gibi parlamaz. Eh, ilgili hoş olmayan çiftleşme kaybolur. Ancak ayakkabılar eskiyse ve koku yeterince güçlüyse, kurutucu yardımcı olmayacaktır, bunu aklınızda bulundurun. Tatiana, Samara

Görüşlerinizi yorumlarınızda bırakın!

Petersburg'da bu kurutucu - vazgeçilmez bir şey. İlkbahar ve sonbaharda - yağmur mevsimi, slush, su birikintileri. Kış aylarında, sıcak bot ayaklarında ter, gece ayakkabıları için her zaman kurulamaz. Ve böylece ayakkabı gece thimson ayakkabı kurutucu için - sabah kuru sıcak ayakkabılar sıkışmış. Bu güzel ... Genel olarak, şey çok yararlı. Ayakkabıları çok fazla ısıtmaz, böylece bozulmaz, uzun süre ayrılmakta özgürsünüz. Mantarların ve bakterilerin yok oluşuna ne dersiniz? - Bilmiyorum, ana şey koku almak ve gerçekler daha az oldu. Eugene, St. Petersburg

2 yorum

Yorum ekle

E-postanız yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir *
Yorum, denetlendikten sonra sayfada görünecektir.